Cena: 55 zł
LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA - bezinwazyjny zabieg redukujący złogi tłuszczu i uporczywy cellulit


Zabieg intensywnie wyszczuplający na brzuch z biodrami lub pośladki z tyłem ud , uda - z peelingiem oraz kosmetykami redukującymi tkankę tłuszczową i cellulit!
SUPER ZABIEG BEZ SKALPELA
Dlaczego warto?
· Liposukcja ultradźwiękowa to nowoczesny i bezinwazyjny zabieg redukujący złogi tłuszczu i uporczywy cellulit Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg wewnętrznego masażu tkanek, do którego dochodzi w wyniku modulacji fal ultradźwiękowych. Wskutek działania ultradźwięków zachodzi zjawisko kawitacji, czyli procesu rozkładu komórek tłuszczowych. Uwolnione na tym etapie tłuszcze transportowane są poprzez układ limfatyczny i krwionośny do wątroby, a tam zostają rozbite w trakcie naturalnej przemiany materii. Stosując zabieg liposukcji ultradźwiękowej można w prosty sposób pozbyć się nadmiernych złogów tłuszczowych z określonych obszarów ciała, np. pośladków, bioder, ud, brzucha, ramion. Dodatkowym atutem zabiegu jest fakt, iż nie powoduje on żadnego dyskomfortu, a nawet jest przyjemny dla pacjenta.
· Seans trwa od 10 do 30 min w zależności od obszaru zastosowania. Nie należy przekraczać 1 godziny zabiegów tygodniowo. Zaleca się wypicie 2 szklanek wody przed i po zabiegu. Po zabiegu kawitacji zaleca się wypić minimum 2 litry wody w ciągu 24 godzin oraz unikać posiłków bogatych w tłuszcze i napojów alkoholowych przez 72 godziny. Kawitacja jest procesem zachodzącym w oparciu o wodę zawartą w ludzkim organizmie. Osoba odwodniona nie osiągnie optymalnych rezultatów.
·
· Przeciwwskazania:
· Ciąża
· Rozrusznik serca
· Zaburzenia rytmu serca, angina pectoris, niewydolność serca
· Nowotwory
· Cukrzyca (zabieg jedynie pod kontrolą lekarza i po uzyskaniu zaświadczenia o braku przeciwwskazań)
· Choroby autoimmunologiczne (stwardnienie rozsiane, twardzina, tarczyca itd.)
· Choroby psychiczne (depresja, psychoza, anoreksja, schizofrenia)
· Choroby zapalenia skóry (trądzik, łuszczyca, egzema oraz inne dermatozy)
· Zapalenie żył
· Zaburzenia gojenia ran (bliznowce)
· Stosowanie na brzuch w czasie miesiączki / noszenie spirali antykoncepcyjnej
· Stosowanie na twarz
· Protezy metalowe w obszarze zastosowania CAV (np. proteza stawu biodrowego)
· Przyjmowanie leków światłouczulających (np. Roaccuta
Połączenie dodatkowych bodźców sprawia, że efekty kuracji są szybko widoczne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych
· Peeling wzbogacony w kompleks antycellulitowy wykazujący silne działanie ujędrniające doskonale złuszcza, wygładzają i pobudzają mikrokrążenie, dzięki czemu stanowi doskonały wstęp do dalszego zabiegu· Ampułki powodują eliminację tłuszczu z komórek, sukcesywne zmniejszanie się tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu oraz zapobiegają odkładaniu się nowych depozytów tłuszczu